پایگاه اطلاع رسانی

عارف صاحبدل، هنرمند و نویسنده فرزانه استاد یعقوب قمری شریف آبادی

به سایت فروغ مهتاب خوش آمدید

کتاب رویاها و تعبیرها

کتاب رویاها و تعبیرها

این کتاب، با نگاهی جدید و متفاوت، نکات شگفت انگیز و حقایق اسرار آمیز رویا و تعبیرخواب را تعیین می کند و ضمن بیان اهمیت و نقش خواب و تعبیر آن در طریق رشد و کمال آدمی ، بخش کمی از خوابها یی را که نویسنده در طول عمر خویش تعبیر نموده ، به همراه تعدادی از رویاها ، مشاهدات و مکاشفات قلبی ایشان را عرضه می نماید.

دانلود کتاب
کتاب مراتب هفت گانه فرشته عشق به قلم استاد یعقوب قمری

كتاب مراتب هفتگانه فرشته عشق

كتاب حاضر با نگرشي نو به بيان مراحل سير و سلوك رهروان طريق عشق و معرفت در پرتو هدايت انسان كامل ، طي هفت وادي با تطبيق بر وجود فرشته عشق مي پردازد و سير كمالي راهيان صراط حميد را از عالم جمادي تا عالم رحماتي ترسيم مي نمايد.بدين ترتيب سعي نگارنده بر آن است كه جهاني وسيع از اسرار و حقايق سلوك را فراسوي قلوب و شيفتگان معنا گشوده ، ديدگان ايشان را به فروغ بصيرت رحماني و معرفت رحيمي روشنايي بخشد.

دانلود کتاب
کتاب شگفتی های مهتاب

کتاب شگفتی های مهتاب

کتاب « شگفتی های مهتاب » ره آورد سالها تجربه و سلوک عرفانی و نتیجه ی صبر و استقامت نگارنده در مسیر حق و حقیقت و شامل بخشی از : تعبیر خوابها، مشاهدات قلبی، پیشگویی های باطنی و خاطرات معنوی این جانب می باشد که از اوان کودکی تا هم اکنون برای این حقیر رخ داده است. اگر چه در ابتدای امر و نوشتن این کتاب ابا داشتم، اما درخواست همسرم، فرزندان و شاگردانم به خصوص اصرار و تاکید فراوان و پیگیری مستمر دو فرزند ارشدم، خانم فاطمه و زهرا قمری مبنی بر نوشتن این مجموعه با دست خط خود، مرا بر آن داشت تا به انگیزه ترویج اعتقاد به امور غیبی و رحمانی و اولیای رحیمی، به نگارش این اثر بپردازم. باشد که به مدد ربوبی مورد استفاده محرمان صاحبدل و خوانندگان علاقه مند قرار گیرد.

دانلود کتاب

کتاب لطایف عارفانه به قلم استاد یعقوب قمری

کتاب لطایف عارفانه

كتاب« لطايف عارفانه» كه حاصل سالها تجربه و سلوك معنوي و انقلابي و در شمار بهترين آثار عرفاني اين نويسنده است، با هدف تقويت و گسترش معرفت ديني و بصيرت قلبي، در قالب عبارات عارفانه و لطايف معنوي تحرير يافته است. از جمله ويژگيهاي كتاب حاضر، تنوع مباحث و موضوعات عديده معرفتي در قالب جملات كوتاه است.

دانلود کتاب
کتاب انسان کامل مرات خفیه

انسان كامل مرآت خفيه

كتابي كه در پيش روست با طرحي نو و جديد از ديدگاه عرفان اصيل اسلامي ونظرگاه آيات شريف قرآن و روايات مأثور ائمء دين(ع) در صدد گشودن راهي در ظلمتكدهء ناسوت به سوي آب زندگاني است.نگارنده در پي بيان و اثبات اين مهم است كه يگانه مفتاح رهايي آدمي از گرداب جهالت و شهوت و خودبيني، تمسك به عروهء وثقاي وجود اولياي كامل الهي و اعتصام به حَبْلُ الْمَتين ِ انسانهاي كاملي است كه كعبهء دلشان منوّر به حضور خداي رحمان و مرآت قلبشان تجليگاه جمال دلرباي رحيمي است.

دانلود کتاب
کتاب پرتویی از جمال روح الله به قلم استاد یعقوب قمری

پرتوي از جمال روح الله

مطالبي كه در اين اثر به سه زبان : فارسي ، عربي و انگليسي عرضه شده ،شامل چهل عبارت – از باب تميّن و تبرّك – برگرفته از سخنان عارفانه و كلمات حكيمانه استاد يعقوب قمري شريف آبادي درباره منزلت روحاني و مقام معنوي امام خميني(س) است كه بياني نغز و اشارتي لطيف وبا الهام از آيات الهي و روايات اسلامي درصدد پرده گشايي از زواياي پنهان جلال رحماني و جمال رحيمي حضرت امام (س) است.

دانلود کتاب
کتاب زن طایر فردوس یا ساحر دوزخ به قلم استاد یعقوب قمری

زن طائر فردوس يا ساحر دوزخ

نگارنده با استناد به آيات و روايات ، به ويژه سوره هاي مريم و كوثر، در صدد بيان اين مهم است كه حقيقت وجود زن ،نور مقدس رحيمي است كه به سبب ظلمت قابيليان تاريخ، به تيرگي گراييده و چنانچه در پرتو حفظ و صيانت انسان كاملي بسان زكرياي نبي(ع) و علي مرتضي(ع) قرارگيرد،

دانلود کتاب
کتاب آوای نیایش

آواي نيايش

مجموعه دعاهاي پر محتوا و دلنشين عارف صاحبدل، استاد يعقوب قمري شريف آبادي است كه ضمن سخنراني در جلسه علمي و معنوي « فروغ محفل روح الله » طي ساليان متمادي ايراد گرديده و مشتمل بر مطالب ارزنده و معارف ژرفي است كه دل هر خواننده اي را به عرش اعلي رهنمون مي سازد و به ويژه در زماني كه دنياگرايي و توجه به ماديات رو به فزوني گذاشته ، فتح بابي به سوي معنويات و ارزشهاي اخلاقي به شمار مي رود و با توجه به اهتمام وافر ايشان نسبت به مقام معنوي و منزلت رحيمي زن ، جامعه امروز را به سوي شناخت ارزشمند ترين آفريده الهي و صيانت از اين امانت بزرگ رحماني فرا مي خواند

دانلود کتاب
کتاب خاطرات تصویری استاد یعقوب قمری

كتاب شكوه خاطره

کتاب «شکوه خاطره» روایت تصویری زندگی و آثار هنرمند صاحبدل، استاد یعقوب قمری شریف آبادی است که پس از سالها تلاش بی وقفه در عرصه ورزش، هنر و عرفان اسلامی، اکنون کیمیای سعادت را به بهای آگاهی و صبر و بصیرتی بی بدیل به دست آورده و جستجوگران زیبایی و حقیقت را به سوی قله های بلند کمال و جمال رهنمون است.

دانلود کتاب
ارمغان شگفت انگیز عشق

ارمغان شگفت انگیز عشق

ای قلم ! ای ساز خوش نوا !
به نام «او» و خلوت عاشقانه یاد «او»
بر سپیدای جان مشتاقان
به رقص آی
و ترانه شیدایی و نغمه های«حق حق» مرغ جانم را
در بهشت آرزوها
به گوش دل سوختگان عالم برسان

دانلود کتاب
کتاب خاطرات من

خاطرات من

آنچه در اين اثر از نظر شما حقيقت جويان مي گذرد، گوشه اي از زندگي پر فراز و نشيب اينجانب(ريحانه مرادي) است كه به دنبال توصيه ها و تشويق هاي همسر گرامي ام شكل گرفته و البته به سامان رسيدن آن را تنها مديون هدايتهاي معنوي و انفاس قدسي استاد و مربي الهي ام ، آقاي يعقوب قمري شريف آبادي ، مي دانم . اميدوارم خاطرات تلخ و شيرين من ، روح عشق و اميد به زندگاني معنوي را در جان و دل خوانندگان بدمد و راهنمايي باشد براي كساني كه گوهر پاكدلي را در حريم بهشتي اولیاء زمانه مي جويند و با تمسك به دستگيره هدايت ايشان ، از شوره زار كوير غفلت و تباهي رهيده و تنها در جوار چشمه سار عرفان و ايمان كاملان آرام مي گيرند.

دانلود کتاب
کتاب ستاره ها می درخشند

ستاره ها مي درخشند

دخترم!بچه چهار ماهه اي كه به شكم داري ، چند ماه ديگه كه به دنيا اومد ، سمت راست پهلويش يه خال هاشمي هست به اندازه نوك انگشت سبابه ، باورت بياد كه پسرت در آينده واسه خودش كسي ميشه و اسم و آوازه اي پيدا مي كنه ، نام اين بچه از قبل تعين شده ...

دانلود کتاب
کتاب سیمای خورشید در اینه مقالات

سیمای خورشید در آیینه مقالات

سیمای خورشید در آیینه مقالات»که با نگرشی نو به تبیین عظمت انقلاب و باز کاوی شخصیت معنوی حضرت امام خمینی(س) و تأثیر روحانی آن معجزه تاریخ انبیا و اولیا (ع) در تحول عصر آخرالزمان و بیان جایگاه والای خلف صالح امام ، حضرت آیت اللّه خامنه ای"مدّ ظله العالی" میپردازد ، با پیشنهاد و نظارت هنرمند متعهّد و نویسنده صاحبدل ، استاد یعقوب قمری شریف آبادی و به قلم چهل تن از شاگردان ارادتمند ایشان به رشته تحریر درآمده است.

دانلود کتاب

ليست مقالات علمي معنوي فروغ محفل روح الله

کلیپ های تصویری

گلچینی از مجموعه سخنرانی های عارف هنرمند استاد یعقوب قمری شریف آبادی